Geçmişten Günümüze

Genç ve dinamik ekibimizle sürekli ve stabil hizmet.

ABC Sac Metal, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kaliteli ürünleri ile öne çıkar.

Hızlı teslimat, akıllı depo sistemleri ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmetiyle sektörde liderdir.

ABC Sac Metal, müşterilere çeşitli sektörel ihtiyaçlara uygun kaliteli ve güvenilir  ürünler sunan  bir firmadır.

Hakkımızda

ABC SAC METAL A.Ş.

Abc sac metal, demir ve çelik sektöründeki hayatına 2017 yılında Kerim KAYABAŞI & Hasan KAYABAŞI ortaklığı ile, genç ve dinamik bir firma olarak başlamıştır.

Siteler/Ankara’da 5.000 m2’lik kapalı alan, Ostim/Ankara’da 5.000 m2  kapalı alan ve Akyurt/Ankara’da 10.000 m2’lik kapalı alandan oluşan toplam 20.000 m2  akıllı deposuyla birlikte müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, sektöründe kazandığı tecrübe ve deneyimle, demir ve çelik alanında geniş kapsamlı ürün satışı yapan ve hizmet sunan bir şirkettir.

Müşterilerin değişen istek ve beklentilerini gerek ürünlerin gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesi ve iyileştirilmesi adına, sektörde ki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve objektif biçimde değerlendirerek; yenilikçi, gelişimci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti ve sadık müşteriler yaratmaya çalışarak bugün şubelerimizden perakende satışlarımız, birçok farklı şehirde bulunan iş ortaklarımız, büyük firma projeleri ve kamu kurumu ihale katılımlarıyla yurtiçi satışlarımız ve marka tanıtım stratejileri ile  geniş ürün yelpazesi  ile ülke ekonomisine katkı sağlamıştır.

Ülkenin tüketici ve üretici profilleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapmaya devem eden, sektörüyle hizmet ve emek üreterek daha sağlıklı bir şekilde büyüyerek, gücüne güç katarak sektöründe büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Müşterilerini, yatırımlara ilişkin hak ve sorumlulukları, yatırımların riskleri, getirileri ve işletmesi konularında eğitmek, müşterilerimize en üst kalitede hizmet vermek, şirket içi tüm çalışanlarımız arasında profesyonelliği ve uzmanlığı teşvik etmek suretiyle müşteri sorunlarının çözümünün ve çözümün etkinliğinin artmasını sağlamak, müşterilerimize yapacağımız bu katkılarla ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak tüm değişik sektörlerin bir ayağı olarak, sektöründe modern teknik ve teknolojileri kullanarak yurtiçi ve yurtdışında rekabet gücü olan ürünleri pazarlayarak paydaş ve iş ortaklarına katma değer sağlamaktır.

Vizyonumuz

Yerli ve milli değerleri koruyarak, piyasada güvenilirlik, kalite ve çeşitliliği ile alanında ilk sırada bulunmak. Abc sac metal, kalite yönetimine verdiği önemle müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı, insan ve çevre sağlığını güvence altına almayı ve tüm faaliyetlerini sürekli geliştirmeyi şirket politikası olarak benimsemiştir.

Bir kaç rakamla Abc Sac Metal A.Ş.

Bütün süreçleri tüm ekibimizle planlı olarak yürütüyoruz

20000
Ton+ Hazır Stok
3000
Farklı Ürün
81
Hizmet Bölgesi (İL)
3
Şube & Depo
60
Çalışma Arkadaşı
95000
Tamamlanan Sevkiyat